הדפסת חשבוניות
מבחר צבעים

מוכנים להדפיס?

שלחו לנו את הקובץ שאתם רוצים להדפיס ואנחנו נדאג להדפיס במהירות.


חברות וסוכנויות רכבים יוקרתיים שטח ועוד מכירה והשכרה במחירי מציאה

שירותי הובלות

מחפשים שירותי הובלות נתניה, לא מוכנים להתפשר על איכות ומקצועיות? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון בזמן הנכון. חברתנו שמחה לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם מגוון שירותים ברמה המקצועית ביותר. משרדי החברה ממוקמים באזור השרון, עם זאת היא מציעה את שירותיה בפריסה ארציות ועבור צרכים רבים ומשתנים. החברה מפעילה לאורך כל שעות היממה מוקד אנושי במטרה לספק לקהל לקוחותיה מענה מיידי בזמן אמת. אין שום ספק שחבתרנו חברות מכירת רכביםתאפשר לכם לבצע מעבר בצורה הטובה ביותר.

נהלי החברה ושירותיה

חברתנו מספקת שירותי הובלות בנתניה דרך שימוש במיטב האמצעים המתקדמים היום בענף ההובלות כמו למשל משאיות סגורות ומנופים. קהלי היעד של החברה הינם לקוחות פרטיים וציבוריים כאחד לרבות לקוחות מוסדיים ואסטרטגיים. כל ההובלות ופעולות השינוע, ללא יוצא מן הכלל, מכוסות בכל הביטוחים הנדרשים וזאת כדי להעניק ללקוח ביום המעבר את השקט הנפשי הנדרש והביטחון הגמור שבמידה וחלילה יגרם נזק לאחד מחפציו, הוא יזכה לקבל פיצוי הולם עבור העוול.

אלו שירותים נלווים מספקת חברתנו?

מעבר לשירותי הובלות נתניה החברה מאפשרת ללקוחותיה לקבל שירותים נלווים נוספים כמו למשל שירותי אריזה דרך הספקת ציוד איכותי לאריזה יעילה לרבות קרטונים וארגזים עמידים, שירותי אחסון, שירותי פירוק והרכבה עבור רהיטים גדולים וקטנים כאחד הניתנים על ידי צוות נגרים מקצועי ומיומן. גם אם עליכם לבצע הובלה מורכבת במיוחד, חברתנו תוכל לספק לכם מענה הולם בין השאר בזכות כוח האדם המיומן והמקצועי שעובד מטעמה. החברה שמה דגש מרכזי על עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו עם כל לקוח.

שמירה מרבית על נושא הבטיחות

כל הובלה שמבצעת החברה נעשית דרך שמירה מרבית על כללי הזהירות והבטיחות שנהוגים בענף ההובלות. עם חברתנו תוכלו להיות בטוחים במאה אחוזים ששום נזק לא יגרם לחפצים. שירותי הובלות הם ללא ספק הצעד הבא שלכם להשלמת הליך המעבר על הצד הטוב ביותר. היכנסו עוד עתה לאתר הבית של החברה וקבעו פגישת ייעוץ מקדימה עם אחד מנציגיה שישמח להעניק מענה עבורכם.

מכוניות חדשניות לשנת 2016 – שווה צפייה