הדפסת חשבוניות
מבחר צבעים

מוכנים להדפיס?

שלחו לנו את הקובץ שאתם רוצים להדפיס ואנחנו נדאג להדפיס במהירות.


מחשבים וחשבוניות – המשך מאמר

ברגע שתשדרו לו שאתם מבינים אפילו ברמה הכי מינימאלית על הבעיה הוא יידע שיש לו עסק עם מישהו שיודע ולא עם מישהו שאין לו מושג. שירות מחשב כמו כל שירות אחר הוא שירות לא זול אבל לפעמים אין לנו ברירה ואנחנו נאלצים לשלם עבורו. אני נאלצתי לשלם לפני כשלושה חודשים 200 שקל עבור תיקון של המחשב שלי.

שירות המחשבים שלח אלי איש מקצוע שלקח את המחשב שלי למעבדה והחזיר לי אותו אחרי יומיים כאשר הבעיה נפתרה. לפני שקראתי לטכנאי המחשבים עשיתי בדיקה וביררתי עם עוד כעשרה טכנאים מה המחיר שלהם. שירות המחשים שהגיע אלי לבסוף היה יעיל וחסך לי הרבה עוגמת נפש. בתור אחד שהמחשב הוא גם כלי העבודה שלו מצאתי את עצמי מושבת מעבודה במשך יומיים, זה אינו דבר קל אולם בסופו של דבר זה היה שווה את המחיר. שירות מחשבים אמין וזול אינו דבר שבשמיים, כל מה שאתם צריכים זה לשמור על סבלנות ואורך רוח.

חלקים למדפסת ולמחשב

ככל שתהיו סבלניים יותר תוכלו לסגור מחיר זול יותר. כעבור יומיים, החשב שלי חזר אלי כמו חדש,עם אותו איש שירות אני עובד כבר שלוש שנים, ברגע שאתה עובד עם מישהו לאורך פרק זמן כזה נוצרת ביניכם אמינות ויחסים קרובים יותר מה שעוזר לייעל את העבודה. אני לא אומר שאתם צריכים להתחתן עם שירות המחשבים שלכם אלא בסך הכל לנסות ולעבוד עם מישהו לאורך זמן ואני מבטיח לכם ששני הצדדים ירוויחו מכך.