הדפסת חשבוניות
מבחר צבעים

מוכנים להדפיס?

שלחו לנו את הקובץ שאתם רוצים להדפיס ואנחנו נדאג להדפיס במהירות.


שירותי מיחשוב לבית דפוס – חלק ראשון

מי מאיתנו לא נזקק לשירותי מחשב?

הם יכולים להיות טכנאי שמגיע כדי להתקין מערכת חדשה במחשב או איש שירות של חברת אינטרנט שבא לתקן את המודם וכו’. הינם שירותים שכמעט כולנו משתמשים בהם בזמן זה או אחר, נכון, תמיד יהיו את אותם גאוני מחשב שידעו לעשות את הכל לבד, אבל הם לא מייצגים את הכלל. לפני כחודש הייתה לי בעיה עם המחשב ונזקקתי לשירות מחשב בהולים. מאחר והמחשב משמש אותי לעבודתי היומיומית לא הייתה באפשרותי האופציה לוותר על שירותיו ולו ליום אחד. לאחר שבדקתי עם מספר אנשים המספקים שירותי מחשב החלטתי לבחור באדם שהיה נראה לי באותו זמן הכי זול ועם זאת אמין ומקצועי. ובאמת, לאחר 24 שעות הוחזר לי המחשב תקין ומוכן לעבודה.
שירותי מיחשוב לבית דפוס

 

לפני שאתם סוגרים עם טכנאי מחשבים שמספק שירות תבדקו היטב את השוק. השוק של מספקי שירות למחשב הינו רווי, ישנם את אלו אשר מספקים שירותי וזאת היא עבודתם במשרה מלאה ולעומתם יש סטודנטים שלומדים את אחד ממקצועות המחשב וכהשלמת הכנסה מספקים שירות. חשוב, לעשות סקר שוק מקיף ולבדוק אצל לפחות חמישה נותני שירות את המחירים שהם לוקחים וכמה זמן לוקח התיקון. בנוסף, ככל שתהיו ללא ידע מקדים כך יהיה קל יותר לנותן שירות לגבות עבור השירות סכום יקר יותר.

הדבר דומה לנסיעה במונית, כאשר אתם נוסעים במונית ואומרים לנהג איך עדיף לו לנסוע הנהג מבין שהוא לא יכול לעבוד עליכם ולעשות לכם סיבובים הכל העיר, אותו הדבר בדיוק קורה עם אנשים המספקים לכם שירות, מספיק שיהיה לכם ידע מוקדם ולו הקטן ביותר על מנת שאותו טכנאי יבין שיש לו עסק עם לקוח שיש לו מושג, בצורה כזאת יהיה לו קשה יותר “לעבוד” עליכם ולקחת מכם סכום גבוה. שירות מחשב הם בסך הכל שירותים מאוד נוחים וזמינים.